Prochellie

Jak se nazývají lidé, kteři se zabývají paranormálními je­vy?

.

Nejlepší odpověď
anonym

Mytolog, esoterik, ufolog, spiritista, telepat, telekinetik, astrolog…
Je mnoho ´typů´ takovýchto jevů – i lidí, kteří se jimi zabývají.

Další odpovědi
mosoj

Úplně normálně záhadolog.

Rád čtu literaturu na tato témata.

Kelt

Těch paranormálních jevů je celá řada a někteří lidé se zabývají mimozemšťany, jiní tajenými místy a další zase něčím jiným. Ale řekl bych, že takovými věcmi, které jsou mezi nebem a zemí, se zabývá skoro každý. I když ne do hloubky.

ivzez

Podle mne půjde nejčastěji
o podvodníky …