leas

Jak se namaskovat k nepoznani?

Umele fousy,vlasy,nosy apod? Nemyslim na karneval,ale realisticky ,proste namaskovat se na staryho dedka apod. Jako ve filmu. Je na to mozne nekde neco sehnat,koupit? Je tro vubec mozne? nic sem nenasel.

Nejlepší odpověď
anonym

Leasi , ze ty se chystas prepadnout banku !!! 🙂 -iv-

Další odpovědi
barnajka

Poradím ti pár stránek, kde můžeš nakoupit vše potřebné. Co je dost nevýhoda – asi nepořídiš komplet celý nákup v jednom e-shopu, takže počítej, že dost peněž vydáš jen za poštovné. Když se navíc podíváš na ceny jednotlivých položek, nevím, jestli se ti taková paráda vůbec vyplatí. Jedině snad, že fakt plánuješ vyloupit banku a počítáš, že se ti investice bohatě vrátí :)))
Uvědom si ale ještě jednu věc – pokud chceš, aby maska vypadala opravdu realisticky, nestačí jen mít materiál. I ta nejlepší líčidla, co používají hollywoodští filmoví mistři, ti budou prdlačku platný, pokud nevíš jak na to! Hollywood povýšil maskérství na top-clss umění – to, co umí oni, nemá šanci žádný laik zvládnout, i kdybys mu ruky pozlatil. Jsou to dvě složky, co z nich dělají takový mistry: 1) roky práce a praxe, 2) know-how. Abys docílil perfektního výsledku, potřebuješ, bohužel, oboje. Zkusit to ale klidně můžeš, proč ne :)

Tady se podívej na různá profesionální líčidla a vychytávky – nenašla jsem tam ceny, ale možná se ti zobrazí po registraci. Pokud ne, kontaktuj přímo prodejce – na vyžádání ti ceny určitě sdělí:

http://www.pro­filiceni.cz/eshop4­.php?32

Docela realisticky vypadající doplňky (uši, nosy, vousy..):

http://www.fan­tasyobchod.cz/li­cidla-masky-c-77.html

http://www.mys­ticum.cz/doplnky-ke-kostymum-a-maskam-c-105.html

http://www.mys­ticum.cz/doplnky-ke-kostymum-a-maskam-vousy-a-paruky-c-105_109.html

Zkus se podívat i na hotové masky – vyrábí se z pěnového latexu, který je poddajný, tvárný a dokonale přilne ke kůži. V e-shopu dokonce píší, že se na masku přenáší i tvá vlastní mimika!!! Když si s tím trošku pohraješ a přidáš šikovně doplňky, možná bys solidního efektu mohl docílit i za relativně „pár“ korun :) http://www.mys­ticum.cz/late­xove-masky-latexove-masky-realne-tvare-c-289_303_107.html

Ale hele, varuju tě – jestli si pro mě za pár dní přijde zásahovka a zabásne mě za spoluúčast na bankovní loupeži století, všechno popřu!!!! :DDD

led

Potrebné veci možno zakúpiť v divadelných potrebách a v predajniach pre výtvarníkov. Čo sa nekúpi, to sa vyrobí. Ale čo sa tam nedá kúpiť je šikovnosť v maskovaní, to musí mať človek v sebe.