jak se na slovo voda dívá sprtovec?

mám zjistit jak se nu tu otázku divá sportovec a nemám ani tušení co tam napsat

Odpovědi
LuciJe

Záleží na tom, o jakého sportovce se jedná. Pro kanoistu na divoké vodě může být voda třeba soupeřem, který mu chystá různé záludnosti ve formě peřejí, vírů atd. a kterou se snaží přemoci. Pro fotbalistu může být voda deštěm, který kazí hru. Pro plavce je to zase třeba hřiště, ve kterém provozuje svůj sport.

Zkuste zapojit fantazii, jistě přijdete na mnoho dalších možností.