jindrulka

Jak se můžu odhlásit z odpovědi.cz, nechci již dostávat e-maily. Odjíždím, je jich potom na mailu strašně moc.

Odhlášení celkové z odpovědí.
Doplňuji:
Nechci dostávat z těchto webových stránek již žádné e-maily.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud chcete svůj profil zcela odstranit, musíte se odhlásít mailem na adrese: info@odpovedi.cz.
Stačilo by rovněž, kdybyste u svého profilu zrušila zasílání mailů a žádné byste od aministrátorů nedostávala. Tak to mám já.

Otevřete Upravit profil a zrušte zatržení jednotlivých funkcí (3).

Další odpovědi
GangstaHelper

Kliknete v pravé části stránky na Můj profil a tam na tlačítko Upravit profil. Ve spodní části můžete zrušit položky Informační e-maily.
Doplňuji:
Tak abyste nedostávala už ŽÁDNÉ emaily musíte udělat jedno z následujících možností:

  1. dle postupu annas – napsat provozovateli požadavek o výmaz účtu
  2. dle mé rady – zrušit zaškrtnutí těch dvou políček, a k tomu nastavit "

Privátní účet – nezobrazovat informace a neumožnit kontaktování" na té samé stránce. Navíc budete muset u všech svých otázek (neuzamčených) zrušit zasílání notifikace o nové odpovědi.

3. nastavit emailovou adresu odpovědí jako ignorovanou (v nastavení Vašeho emailu).