Jak se motivovat k dokončení projektu,který který děláte z vlastní vůle a více méně pro svou zábavu(nikdo to nenakázal)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moc nerozumím problému - PROČ máte potřebu motivovat se,když to děláte dobrovolně, a ke všemu se tím bavíte?
To mi,jak se říká,hlava nebere.

Další odpovědi:

Bronzový

kazdy splneny ukol vas obohati. nektery na dusi, nektery v penezence.

Zlatý

Motivácia je predsa jasná od začiatku:
"děláte z vlastní vůle a více méně pro svou zábavu" a hlavne tá krásna vidina dokončenia. Viac na motiváciu ani netreba.

Pokročilý

Prostě se k tomu musíte dokopat :)) O motivaci už bylo napsáno spoustu knih... Třeba já jich mám rozepsáno několik, že je dopíšu, vydám, budu slavná... a ne a ne se namotivovat a dokopat se k tomu. Musíme pracovat na pevné vůli a na víře, že si dokážeme splnit své sny. Nevím čeho se týká váš projekt, ale přeji dostatek motivace a hlavně pevnou vůli.

Zlatý

Když už jsem to rozjela a vrazila do toho tolik energie a času, tak to dotáhnu do konce, ať to nepřijde nazmar.

Pokud je to "dobrá" věc, která někomu pomůže nebo třeba někoho potěší, tak to taky může být hodně dobrá motivace - aspoň pro někoho.

Taky jde o to, co je to za projekt - některý může časem být dobrý třeba pro kariéru - i volnočasová aktivita může prokázat třeba schopnost organizovat nebo tvořit...

Ale dobře to znám - taky mívám problém dotáhnout věci do konce... hlavně ty, do kterých mě nic nebo nikdo další nenutí. Mám teď rozdělané vlastně dva, do jednoho se už asi nedokopu (málo času a vyplýtvání potřebné "psací" energie jinde), druhý dotáhnout chci a snad to zvládnu (za prvé je to veřejné a udělala bych ze sebe veřejně idiota, kdybych to nechala vyšumět; za druhé to považuju za hodně správné).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.