Jak se mohu stát soukromým detektivem?

Chtěla bych vědět, co já jako studentka veřejnosprávní činnosti mohu udělat pro to, abych měla šanci se stát soukromým detektivem.Tato činnost mě velice zajímá, byla bych ráda, za každou odpověď :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bohužel se detektivem nestaneš, jelikož se nás ptáš a neumíš si to vypátrat sama.
Ne teď vážně: soukromý detektiv je vlastně podnikání na základě živnostenského zákona. Takže abys mohla být to soukromé očko, musíš mít živnostenský list-nejspíš koncesní listinu, ale více ti poradí na živnostenském úřadě.

Další odpovědi:

Máte představu, jak by to v reálu chutnalo?
Je to všechno možné,ale bezpečně to není Sherlock Holmes,nebo Phil Marlowe.
Dívat se pod kameny - nic moc.

Diskuze k otázce

Sasadydzej

Bohužel se detektivem nestaneš, jelikož se nás ptáš a neumíš si to vypátrat sama.
Ne teď vážně: soukromý detektiv je vlastně podnikání na základě živnostenského zákona. Takže abys mohla být to soukromé očko, musíš mít živnostenský list-nejspíš koncesní listinu, ale více ti poradí na živnostenském úřadě.

Jak můžete vědět, že jsem nehledala? O tomhle moc na netu není. Tento server se jmenuje odpovědi.cz, pokud vím, aby mohla vzniknout odpověd, musí padnout otázka...není snad tento server právě o otázkách a odpovědích, není právě o tomhle? ;))
Ano, máte pravdu, je to koncesovaná živnost.
Díky za odpověd....

A než se něco tvrdí, mělo by se to na něčem podložit....

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.