Jak se mam zbavit chrapotu a dusnosti z tepla?

po pouziti klimy v aute mi zustala bolest a tlak na plicich s vykaslavanim sekretu,rovnez mne opustil hlas,jak se dostat zpet do formy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já osobně bych zkusil pít teplé čaje s přidáním medu.V žádném případě bych nepil studené nápoje.Při pokračujících obtížích bych navštívil lékaře.

Další odpovědi:

Bronzový

způsobila jste si zřejmě zánět horních dých. cest, je to letní diagnoza, stává se to často v horku při používání klimatizace a pití ledových nápojů.Chvilku to potrvá, vzhýbejte se vyvolávajícím faktorům - klimě a pokud jde hustý hlen, možná budou na pořadu dne antibiotika.Pitný režim, vit C - pokud nemáte možnost přírodní tak tabletky.Přeji brzké uzdravení.

DOBRÝ VEČER. SOUHLASÍM S PANÍ PEKYNKOU A JEŠTĚ VÁM DOPORUČUJI KOUPIT SI V LÉKÁRNĚ PREVENTAN TABLETY,KTERÉ VÁS DOSTANOU Z NEJHORŠÍHO.
TAKÉ VÁM DOPORUČUJI PÍT KOPŘIVOVÝ SILNĚJŠÍ ČAJ S MEDEM A TO 3X DENNĚ.ALE MOŽNÁ NAKONEC DOJDE NA TA ANTIBIOTIKA,ALE TO CO VÁM S PANÍ PEKYNKOU DOPORUČUJEME UŽÍVEJTE I S ANTIBIOTIKY.NEODKLÁDAT!!! AŤ NEDOJDE K ZÁPALU PLIC.ZDRAVÍ VÁS---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Stříbrný

Upravit klimazitaci v autě a celaskon ,vitamin B a kloktat v lékárně poradí.

muj osvedceny recept ohrat si medovinu,vypotite se a dychaci cesty se uvolni,taky hodne vitaminu c

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.