Sobek

Jak se mám připravit na celorepublikový výpadek elektřiny?

Bojíte se celostátního výpadku elektřiny??? Tady píšou že to bude masakr http://www.ma­gazinsecurity­.cz/bezpecnos­t/otazka-neni-jestli-bude-nebo-nebude-uplny-vypadek-elektriny-ale-kdy-prijde-1404043212.html

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já má dvě UPS a naftovou centrálu:-)))

Tak se připrav podobně:-))

Já se nebojím:-)))))

Další odpovědi
setapouch

Mám čelovku, plynový vařič, pár konzerv. A pro nezvané návštěvníky trezor plný 9 mm argumentů.

mosoj

Od té doby co blázní počasí a to je již mnoho let. Mám doma malý benzinový generátor k udržení potravin v mrazáku.

Mc Merkurion

byly jsme tu před elektřinou,budem tu i bez ní…