tomasstir325

Jak se jmenuje teorie, která říká, že elementární částice jsou zároveň vesmíry a takle se to opakuje?

Odpovědi
VMF

Teorie superstrun ?

arygnoc

VMF

alebo teória prasknutých strún?

M-teória (teória superstrún) hovorí o mnohopočetnocti rozmerov známeho vesmíru (11 rozmerov).
nie však o tom, či sa jedná o vesmír rozpínajúci sa, statický, cyklický.
ba ani o symetrických vesmíroch, alternatívnych vesmíroch, multivesmíroch/mno­hovesmíroch či paralelných vesmíroch.

M-teória vesmír NEVYVETĽUJE, ale popisuje.