Frogman

Jak se jmenuje tato romská hudební skupina?

Vzpomněl jsem si na jednu romskou píseň, možná to byl rap, hráli ji na Óčku někdy kolem roku 2013, dokonce tam byla i ta skupina pozvaná do studia na rozhovor.
Ve videu byl refrén, myslím, natočen v divadle.
Kdybyste někdo znal tu skupinu, budu rád. Tuším, že jich bylo ve skupině asi 5.
Díky. :)

Odpovědi
UltraFan

Nejsou to Gipsy.cz ? 🙂

Frogman

Skvěle! Už jsem to konečně našel, ale trvalo to docela dlouho! :DDD
Hledal jsem: „United Gipsy Crew – Nebuď dilino!“ :DDDD

Frogman

UltraFan: Ne Gipsy to nebyly, ty znám, tohle byli, bych řekl, mladší kluci. Je možné, že zpívali buď česky nebo slovensky, už nevím. Taky vím, že ten refrén zpívala nějaká žena, která ale do skupiny nepatří.

quentos: Já mezi tím, než jsi to opravil, už text opravoval, takže promiň, že jsi to musel opravovat 2×. Jinak otazník jsem tam nenechával omylem, už fakt nevím, kolik členů tam bylo, takže jsem ho tam dal, ale nic se neděje. :)