vivatis2-

Jak se jmenuje tato písnička?

Byla v reklamě na cocacolu a byla to reklama na fotbal a, že máme pít cocacolu

Odpovědi
tom004

Možná je už na čase,najít si pro takovýto typ otázek,nějaké vhodnější stránky,a nebo,si odpověď najít vlastním přičiněním.I když se tyto stránky jmenují >odpovědi.cz<,tento typ otázek sem,podle mne,nepatří.Můj ná­zor.

3l

Je to Wavin' Flag (Coca-Cola Celebration Mix)a zpívá to K'NAAN. Teda jestli myslíš toto:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=8c9797I­Ofjg&feature=re­lated