Lů18

Jak se jmenuje píseň, v jejímž klipu je zima, sníh, sněží, zpívá hnědovlasá slečna…?

v klipu je zima, sníh a sněží, zpívá hnědovlasá (myslím že kudrnatá) slečna, myslím, že je v bílých šatech a kabátku, chodí kolem chudých lidí, jednomu dítěti dá botky (myslím) a na začátku písničky vychází z dřevěné chatky. Myslím, že hudba je podobná hudbě u Tří oříšků, a že celkově ta píseň a klip je trochu do podoby Popelky, zpíváno v AJ .. nevíte někdo jak se jmenuje písnička?
Díiky za odpověď :)

Odpovědi
Mc Merkurion

… není to toto (je to tam i s klipem): http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/zagorova-hana/zima-zima-zima-146798

… jo, ale je to v češtině …