Kwok

Jak se jmenuje taková ta pevná látka, ze které jsou obaly na nástroje pro muzikanty?

Jak se jmenuje taková ta pevná látka, ze které jsou obaly pro muzikanty (na klávesy, stojany atd…) a popřípadě kde ji koupit?

Odpovědi
cochee

Myslím, že mluvíš o vinylové tkanině, ale nedělej si iluze, že existuje jeden jediný druh. Z vinylové tkaniny jsou dělány například i vlajky a uznej, že tam se jedná o váhově a pevnostně něco úplně jiného. No – alespoň jsem tě nasměroval.