Avatar uživatele
Alčík

Jak se jmenuje tahle písnička, nebo alespoň skupina, která jí zpívá . Je docela stará ale mě se pořát líbí : tára tata

Doplňuji:
Jak se jmenuje tahle písnička, nebo alespoň skupina, která jí zpívá . Je docela stará ale mě se pořát líbí : tára tata tata tata, rára tata tata tata, rára tata tata tata rára tata ta ta
děkuli předem za odpovědi Alčík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Jak moc ‚stará‘ ta písnička je, dovedeš to aspoň baj voko odhadnout? :)
Totiž – koukám tady na tvou fotku a vypadáš na ní jako mlaďounká holčina. Mám zkušenost, že pro vás mladý je ‚starý‘ a ‚out‘ všechno, co není vyrobeno v letošním roce, nebo maximálně loni. Takže ono ten výraz ‚docela stará písnička‘ může být docela dost relativní pojem, víš :)
Heleď, domluvíme se takhle: ty si zkus vzpomenout na co nejvíc informací a my pak zkusíme znovu popřemýšlet, co za interpreta by to mohlo být. Prima? :)
Zavzpomínej hlavně, jestli tu písničku zpívá ženská nebo chlap, jestli je rychlejší nebo spíš pomalejší, jestli je zpívaná česky nebo anglicky/němec­ky/francouzsky atd… a zkus ji aspoň přibližně zaškatulkovat do některýho z hlavních hudebních stylů: pop / rock / dance, techno / hip hop, rap / metal / dechovka…

Pak se nám bude určitě hádat líp, zatím těžko soudit. Napadla mě sice Suzanne Vega a její písnička „Tom's Diner“, ale divila bych se, že by to bylo ono :) http://www.you­tube.com/watch?v=FLP6QluM­lrg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lakeysha

ratatata cože?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

:o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
repetelka

A není to ta,docela dost stará,co jí zpívá ten modrookej blonďák (asi anglicky) šubyby duby šuby duby šuby duby jééz ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek