Jak se jmenuje tahle písnička, nebo alespoň skupina, která jí zpívá . Je docela stará ale mě se pořát líbí : tára tata

Doplňuji:
Jak se jmenuje tahle písnička, nebo alespoň skupina, která jí zpívá . Je docela stará ale mě se pořát líbí : tára tata tata tata, rára tata tata tata, rára tata tata tata rára tata ta ta
děkuli předem za odpovědi Alčík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak moc 'stará' ta písnička je, dovedeš to aspoň baj voko odhadnout? :)
Totiž - koukám tady na tvou fotku a vypadáš na ní jako mlaďounká holčina. Mám zkušenost, že pro vás mladý je 'starý' a 'out' všechno, co není vyrobeno v letošním roce, nebo maximálně loni. Takže ono ten výraz 'docela stará písnička' může být docela dost relativní pojem, víš :)
Heleď, domluvíme se takhle: ty si zkus vzpomenout na co nejvíc informací a my pak zkusíme znovu popřemýšlet, co za interpreta by to mohlo být. Prima? :)
Zavzpomínej hlavně, jestli tu písničku zpívá ženská nebo chlap, jestli je rychlejší nebo spíš pomalejší, jestli je zpívaná česky nebo anglicky/německy/francouzsky atd... a zkus ji aspoň přibližně zaškatulkovat do některýho z hlavních hudebních stylů: pop / rock / dance, techno / hip hop, rap / metal / dechovka...

Pak se nám bude určitě hádat líp, zatím těžko soudit. Napadla mě sice Suzanne Vega a její písnička "Tom's Diner", ale divila bych se, že by to bylo ono :) http://www.youtube.com/…

Další odpovědi:

Pokročilý

ratatata cože?

Zlatý

:o)

Pokročilý

A není to ta,docela dost stará,co jí zpívá ten modrookej blonďák (asi anglicky) šubyby duby šuby duby šuby duby jééz ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.