Anet.22.

Jak se jmenuje hudba z Vyvolených, když se vypalcovaný loučí s vyvolenými a odchází do duelu?

Odpovědi
CarJa

nevím to jistě jestli je to ona nebo podobná ale jmenuje se: Comptine d'un autre été, l'après-midi na

ivzez

Bernie Taupin/Elton John:
Your song (album: Moulin Rouge vol. 2)
snad z roku 2002
_______

Doplňuji:

Skladba je určitě Your Song, ale může jít o jinou úpravu,
pravděpodobně nebyla použita v původním znění.

Kdo má zájem, snad si vybere z odkazu příslušnou verzi:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?num=100&q=Ber­nie+Taupin%2FEl­ton+John%3A+Y­our+song

Anet.22.

CarJa : děkuju mockrát, ale bohužel to není ono, ale je to podobné znám to ;)
ivzez : děkuji, ale také to není ono je to úplně jiná píseň … :/