michal303

Jak se jmenuje hra na mobil, kde máte kuličku a rozbíjíte kostičky?

Je to hra na mobilu, nevím jestli je to i třeba na PC nebo tak… Máte na začátku jednu kuličku a každé kolo se vygenerují na horní řadě kostky které mají na sobě napsanou číslici, která značí kolikrát ji musíte zasáhnout, aby se rozbila (každé kolo se zvyšuje počet, kolikrát ji musíte zasáhnout – 1. kolo jendou, 2. kolo dvakrát… 30. kolo třicetkrát atd…). Kuličkou mužete zasáhnout různě vygenerované itemy, nejčastější item „+“, který vám přidá kuličku do dalšího kola. Prohrajete, když se kostka dostane až dolů… Nemužu si vzpomenout, jak se ta hra jmenuje, tak kdybyste věděli, předem díky :)

Odpovědi
Hans51

Arkanoid.