Kelt

Jak se jmenuje film, ve kterém je tato scéna?

Jedná se o film USA. Policista přijde domů, prohlídne si byt, a začne hledat manželčina milence. Ta mu tvrdí, že je blázen, ale on má důkazy. Na záchodě je zvednuté prkénko, v koupelně je zarosené zcradlo a žena nemá umyté vlasy. Milenec je ukrytý ve skříni. Kdysi byl ten film v TV, a protože výrazy jako Manželka má doma milence, zvednuté prkénko na záchodě, zarosené zrcadlo v koupelně jsou skoro synonyma, tam mne to napadlo. díky.

Odpovědi
gecco

Poslední skaut – http://www.csfd­.cz/film/8283-posledni-skaut/