jak se instaluje icq

chtěla bych návod jak instalovat icq?

Nejlepší odpověď
Xivanx

tady je návod krok za krokem jak jej nainstalovat

http://www.pat­h.cz/icq/clanek1­.asp?id=21

pak bych doporučil odinstalovat a zkusit klienta bez reklam, bez zátěže počítače, něco jako qip, miranda a podobné.

Další odpovědi
Tomi2k9

urcite pouzivat qip :)

Bibinka1111

na www.icq.com popř. na atlas.cz si stáhni icq, potom klikni na instalační balíček, který se ti otevře, pokud jsi zvolil/a atlas icq, tak to hravě zvládneš, jelikož je instalace v češtině, jinak ti dám snad tu nejjednodušší radu.. klikej pořád na next, popř. ještě potvrď, že akceptuješ licenční podmínky …