Jak se dostat k práci u silnic, technických služeb, staveb?

Jak se dostat k takovým pracem? Nemyslím nějakého dělníka hází s lopatou mezi Ukrajincema. Mám na mysli firmy jako technické služby, správa a údržba silnic a různé stavební a opravářské firmy, kde používají těžké stroje. Mám řidičák C,T, profesák si hodlám udělat brzy a chtěl bych si udělat průkaz na vysokozdvižný vozík a průkazy na různé pracovní a stavební stroje, ale nevím kde a jak. Dělat vlastně jakoukoli práci, klidně i házet lopatou, ale také v zimě třeba prohrnovat, v létě sekat trávu kolem silnic nebo couvat náklaďákem po nějaké bahnité cestě na stavbě, obsluhovat bagr, atd. Jak se k takovým pracem dostat, když nemám střední odborné vzdělání (mám střední ale ne odborné - gympl). Na internetových stránkách jsem nic nenašel. Je o taková místa zájem?

Odpovědi:

Zlatý

Oslov přímo firmy, které provádějí činnosti, o něž máš zájem...
Napiš životopis s uvedením kvalifikace a motivační dopis (v podstatě dopis, v něm vylíčíš, proč jsi oslovil právě tuto firmu, proč chceš dělat právě u ní a proč právě tohle) - a uvidíš...
;-)

Stříbrný

neber to tragicky ale emigruj co nejdřív ze švejkolandu pryč do nějaké civilizované země v Evropě i dál, dokud jsi mlád a zdráv ! po třicítce už neberou...podívej, já mám VŠ technickou univerzitu a bába na pracáku mně přímo řekla: nesmíte přiznat ten diplom, tvařte se pologramotně a přiblble, to vás možná vezmou v létě k míchačce na stavbu, dobré co...to je vděk za zkoušky vydřené studiem po nocích když ostatní vytloukali putyky a naháněli děvky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.