Bronzový

Jak se díváte na tento pracovní problém?

Nevím, zda je to ještě dnes, ale na pracovištích bývaly kuřárny. Kuřáci si šli vykouřit cigaretu. Já, jako nekuřák, který ale pracoval společně s kuřáky, jsem v době, kdy oni kouřili, četl. Mistrovi a jiným to vadilo a marně jsem jim říkal, že odpočívám, stejně jako kuřáci, kteří kouří. Dnes se kouření omezuje, přesto kuřárny existují a lidé si tam mohou jít zakouřit, pokud chtějí. Pokud si ale budu v té době já číst, nebo dělat něco podobného, co nesouvisí s pracovní činností, bude mi to někdo vytýkat. Je to spravedlivé? Je to stejné posouzení ze strany zaměstnavatele? Dříve i nyní? Děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

To není pracovní problém, to je problém zaměstnavatele, který toleruje kouření na pracovišti. Pokud se děje to, jak popisuješ, stěžuj si u vedoucích , ale pochybuji, že ti dají za pravdu, zvláště když kouří i oni. I když jsi nekuřák, pobývej s nimi v době, když oni kouří.

Bronzový

Hmm už jako kuřákovi mi přišlo vždycky nespravedlivé, že by kuřák mohl třikrát, čtyřikrát jít kouřit a nekuřák bouchat normy jak blázen, ale dnes, když už nekouřím, chodím občas do venkovní kuřářny s kolegy a dám si třeba sušenku a kávičku a nikdo mi nic nevyčítá. Ale určitě to závisí na nadřízeném.

Lehce zdopovaný zaměstnanec jede na legálních drogách pak jak stroj.
Doplňuji:
"jsem organický robot"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.