Zlatý

Jak se díváte na "kruhy" v obilí ?

http://www.youtube.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Souhlasím s nimi. Proč ne? Člověk potřebuje jiné myšlenky.
Doplňuji:
Měli by přiletět co nejdříve a udělat tady pořádek. Už je to hnus co se tady děje. Kruhy v obilí; jestli vznikají jinou rukou než lidskou, může jít o analogické zprávy. Kdyby posílali rádiové vlny, přišly by s velkým zpožděním. Takové zprávy by se k veřejnosti nejspíš nikdy nedostaly. Ale co by mohli, to je připojit se na naše počítače a něco říct. Že by to neuměli? Když umí vytvářet obrazce na zemi? Jen aby nešlo o hlouposti které mají účel odvádět pozornost lidí od korupce politiků a od tunelářů. Abych neviděl to co se týká rozkradené republiky. Maštění kapes. Zotročování dělníků. Bídu a hnus.

Další odpovědi:

Zlatý

Velice zajímavé a záhadné.Je otázka kdo a nebo co to stvořilo, jestli mimozemská civilizace nebo něco jiného.

Pokročilý

Na google earth se dá najít spousta záhadných věcí, mrkněte na tohle... Zkusil jsem to a fakt to tam je :-)

Jinak co se kruhů týče, kdo ví co to dělá, to se možná už nikdy nedozvíme...

Jo a můžou se tvořit nejenom v obilý, ale i ve sněhu, písku, trávě,...

Užijte si video a strhující hudbu v něm :-)
Doplňuji:
Některé obrazce jsou na můj vkus až moc dokonalé aby je vytvořila skupina vtipálků aníž by je někdo chytil při činu...
To o cestovatelých v čase zní supr, to se mi moc líbí! Hele, ale ne vždycky to musí bejt marťani nebo ty timetravelers, taky sou nadpřirozený věci jako orby, duchové,... a spol., různý výkyvy energií,... no je toho fakt hodně o čem spekulovat... :-D
Dík za tu otázku "mosoj" je to fakt cool!

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =U_9p2eepVQo

Zlatý

Sci-fi a záhady mne baví,jak se říká od malička. Jsou obrazce a různé úkazy,které vytvoří skupina "vtipálků", a potom jsou třeba tyto.Možná je to poselství od mimozemšťanů. Ale co když v xtém století,člověk opravdu vynalezl cestu časem,vesmír pro něj už není nekonečný. Zná i jiné civilizace a jejich technologie a občas se k nám přenese,něco tu postaví,nebo nakreslí, a my mudrujem z které galaxie,kdo a proč to dělá, a přitom je to jenom náš prapra.......pra potomek. Jedna z takových možností cest v čase,je docela dobře popsána,např. v knize Poula Andersona "Strážci času". Takže,mimozemšťané nebo cestovatelé v čase (lidé).

Zlatý

Na světě je víc věcí, kterým nerozumíme a bylo by arogantní si myslet, že to automaticky musí bejt švindl nebo podvrh. Stejně jako kruhy. Některý jsou určitě falešný, ale některý? Obilí nepolámaný, ale čistě zohýbaný těsně u země - technicky téměř neproveditelný.
Nějak ale moc nefandím "ufo verzi", ňáko se mi nepozdává, jsem v tomhle skeptická (buď bychom byli cizí civilizaci šumák, nebo by se s náma pokusila kontaktovat - a dovedla by to nejspíš i na úrovni, která by nám byla srozumitelná, když už se k nám dokázali dostat).
Spíš bych se i klonila k názoru, že to bude projev nějaké dosud neznámé zemské síly... nebo nějakého organismu či co já vím. Víte, jak jsou ty teorie o Zemi jakožto celku jakožto obrovském živém organismu... pak by kruhy v obilí a jinde mohly být klidně miniaturní biologické projevy - asi jako nám občas teče pot z potních žlázek.

Co my víme...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.