Jak se díváte na křížení ras a celkově na čistotu rasy?

Já jsem čistokrevný běláček,a moc se mi nelíbí, že si černoši berou naše holky.
Doplňuji:
Ale vždyt takhle ůplně zanikne náš čistokrevný rod běláčků - bílá pokožka,modré oči, světlé vlásky!!!Vy to nechápete....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a proč ne? Ať se každej kříží, s kým chce, ne? Proč se to snažit omezovat? Míšenky jsou pak náhodou vzhledově velice zajímavé.

Další odpovědi:

Pestrost genetické výbavy vylučuje riziko degenerace.
V tvém případě se zdá, že pocházíš z úzké příbuzenské plemenitby.

Zlatý

Jestlipak víš,ty čistokrevný běláčku,že tvoji,moji,naši předci přišli z Afriky?

Bronzový

Je otázka, do jaké míry je pojem "rasa" relevantní a do jaké umělý. Rasy totiž nemají jasné hranice. Když se naši prapředkové vydali do světa, pravděpodobně z Afriky, rozdělili se na skupiny, které se dále vyvíjeli ve vzájemné izolaci. Tím vznikaly genetické odlišnosti. Tradičně se hovoří o bílé, černé, rudé a žluté rase. Ale co indičtí drávidové, austrálci nebo melanésané. Jsou to samostatné, "plnohodnotné" rasy nebo nějaké přechodové či smíšené typy? Američtí rudoši jsou geneticky příbuzní s obyvateli severovýchodní Asie, s mongoloidní rasou. Do jaké míry je správné je označovat jako samostatnou rasu? A mongolové jsou podobní Číňanům, na jedné straně. Na druhé straně jsou podobní i turkickým národům. A ty jsou podobné jak mongolům tak indoevrpanům nebo semitům. Je turkické obyvatelstvo samostatně vzniklou rasou nebo jsou to "kříženci" mongolů a bělochů?

K míšení "ras" docházelo prokazatelně už ve starověku. Například v Egyptě se mísili běloši, hamité a semité s černochy. A propos černoši. Zdá se, že negroidní afričané jsou nejmladší rasou. Vyvinuli se v Africe až po té, co ji naši předkové opustili. Ti tedy ani nemuseli být moc černí. Černoši se rozšířili po střední Africe a rozdělili tak bílou rasu na severní a jižní část. Z té jižní ovšem zbyli toliko křováci (Sanové - to jsou ti, co hráli ve filmu "Bohové musejí být šílení").

Bude-li v rámci globalizace pokračovat míšení populací, budou naši potomci vypadat ponejvíce tak, jak dneska vypadají lidi na Kubě nebo v Brazílii. Nejčernější černoši a nejbělejší běláčci nejspíš vezmou za své. Koneckonců genetici už před časem přišli na to, že geny, které mají na svědomí modré oči a žluté vlasy, nejsou dominantní. V křížení "ras" tedy zaniknou.

Kdo ví, co bude. Ale radši se koukejte smířit s tím, že Váš praprapravnuk bude přičmoudlej, tmavovlasej, s poněkud užšíma očima a baculatými rtíky ... ;-)

A že se Vám nelíbí, že si černoši berou naše holky? Komu by se to líbilo?! Pěkně jim to vraťte, aby si nevyskakovali. Sbalte jim nějakou prdelatou černou babu a řádně jim pocuchejte rasový profil ... ;-)

Zlatý

tak běláček asi těžko. Nehledě na to,že "my -běláčci" jsme ve skutečnosti mix různých ras :D Jinak informace,že si černoši berou ""naše"" holky mi fakt nedává spát :DD

Bronzový

Neuznávám to a nelíbí se mi to. Většinou ta manželství stejně nedopadají dobře, akorát pak musíme poslouchat jak nějaká Češka bečí v televizi....

Zlatý

Naši prapředci byli černí a pocházeli z Afriky. Pravděpodobně nedostatkem vitamínu D jsme se stali bělochy.
Všichni jsme stejní, máme srdce, plíce, mozek.:-)

http://zpravy.aktualne.cz/…

Zlatý

Ale to je tvůj problém. Netuším, co s tím chceš dělat. A jak si můžeš být tak jistý, že jsi "čistokrevný ". Znáš přesně své předky alespoň 5 generací zpět ?

Bronzový

Taky se mi to nelíbí, hlavně když támhleta holka má mámu ze Slovenska, tátu z Toskánska, dědu z Afriky, babi z Indie, atd... V téhle době je každý takový in a už kvůli tomu se mi to nelíbí, ale myslím že kdyby se o tom tolik nemluvilo, tak by to lidé nedělali, nebo se o to nezajímali. Na druhou stranu to chápu, prostě chtějí mít dítě a do toho jim nemá nikdo co kecat.

Bronzový

A proč zrovna jen černoši ?
U Arabů by vám to nevadilo, které jste zde již několikráte propagoval ?

Bronzový

Ale Vanasi, vzdyt kazdá bílá zena si preje cernocha za muze, nebo aspon jednu noc s cernochem....:)xD(?, = castý predsudek)
Jen vy chlapi nemáte cernosky rádi:)
Je tu 10 odpovedí a 8 by z toho v osumdesátých letech platilo na gymplu jako konformní, komunistické, jen NikkiHeat a Adula.57 by dostali petky, a já sestku a vyhazov. A ze predci prisli z Afriky ? Já si na to nepamatuji, a to mi muze být klidne 10000 let. No nevím, jestli to ted chápete, ono je mezi vedou a kecálkama jeste dost místa...:-)
A jak to tedy vypadá s ceským vlastenectvím ?(Asi né moc dobre) Cesko rozpustit, nebo pripojit k Nemecku a Rakousku ? ( K Ukrajine by nikdo nechtel - tedy ani pred 20 lety, nemyslím dnes:-))
Já jsem pysná Evropanka a zádné strachy, Evropani nevymrou, a belosi v USA
taky né. Proc belochum v USA cernosi tradicne smrdí ? Soudruzko ucitelko, já jsem rasistka:-)xD

Diskuze k otázce

Pokročilý

krftwrk

vanasi > nesnaz se trollit ve stylu pravicak88, bud originalni !

Bronzový

petra15

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.