zjentek

Jak se dělají ty vajca?

Jak se dělaju tudyk ty vajca?

Veselé Velikonoce ;)

https://pixaba­y.com/cs/veli­konoce-vejce-zaj%C3%AD%C4%8Dci-dekorace-3279041/

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že při tomto barvení se používají gelové barvy.

„Nebo barvy na vejce OVO s efektem mramor jsou skutečným průlomem v barvení velikonočních vajec. Už žádné rozdělávání barev ani ponoření a vyjmutí vajec. Tekuté barvy s efektem mramor barví snadno i bez rozpouštění ve vodě. Žlutou, červenu, modrou, zelenou a oranžovou barvu stačí totiž jen nakapat do dlaní a uvařené vejce v dlaních promnout. Díky tomu získá vejce speciální nezaměnitelný dekor imitující strukturu mramoru. Barvy je možné libovolně místit, případně ponechat každému vejci jen takzvaný jednobarevný mramorový efekt. Pro lepší mramorový efekt je vhodné barvit vajíčka ještě horká. K dostání v drogeriích a papírnictvích.“

Více v odkazu
http://www.ces­kykutil.cz/kre­ativni-velikonocni-barveni-vajicka-ve-stylu-tygra-more-i-pruhu

Další odpovědi
Drap

Těžko říct,. myslím že je to nějaká výtvarná technika rozpíjení barev. Vajíčka ale nejsou zřejmě klasická, ale plastové napodobeniny.

zjentek

Všechny obrázky z mých velikonočních otázek jsou z:

Pixabay: obrázky zdarma!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!! ;)