Zvědavý

Je Nesquik s mlékem skutečně zdravá a chutná snídaně?

Je to skutečně zdravá a chutná snídaně? Chutná možná, ale zdravá? Je to vhodná snídaně? Díky

Doplňuji : A takhle když někdo drží dietu a snídá jen Nesquik s mlékem tak je to dobře nebo ne ?

Nejlepší odpověď
briketka10

U mě vede ráno káva a cigareta,
potom teprve něco k jídlu třeba
nakrájená mrkev, uvařené vejce
a nejvíc mám ráda teď v tom teple
kysané zelí se zakysanou smetanou
a okurkou 😁
Doplňuji :
Nesquik je pro mě dost sladkej
a já nic sladkýho dlouho nepiju.

Další odpovědi
arygnoc

chutná?
zdravá?

ani jedno.
keď raňajky (snídaně), tak slanina, vajíčka.
vyzerá to asi takto → http://files.vi­aweb.cz/daz/ga­llery/detail/UV­JfASn%C3%ADdan%C4%9B_1­.jpg

😉

gecco

Jestli zdravá nevím, ale upřímně o tom pochybuju…
Pokud se jedná o chuť, pak raději, než tohle, bych si dal jinýho ´králíka´ – klidně Azurita nebo Duracella…
😉
_____________­_______
Dieta založena na " Nesquiku s mlékem" určitě není zdravá…
😉

da ny

Chutná? Pro někoho možná, zdravá určitě ne ;)

dr.luha

V Americe sypou dětem granule do misky, jakoby krmili psy v útulku.

štamgast

arygnoc: Pak nemá lidstvo tloustnout a umírat na cévní choroby. Já si vajíčka se slaninou dávám na večeři asi jednou za měsíc ale v životě bych si to nedal na snídani.
K otázce: Pusť si tohle video, mluví za vše: https://www.stre­am.cz/adost/10005908-cerealni-lupinky-a-kulicky

ponovotny

Mě osobně chutná. Dávám si ho ale jen občas. Osobně je mi „zdravá strava“ v zemi kde do sebe ládujeme posypové soly a hromady dalších „dobrot“, trochu ukradená.

briketka10

štamgaste
ale Zvědavý se ptal na Kakao Nesquik ne na
cereálie ty kuličky a podobný voloviny v tom
videu :(
mimochodem arygnoc žije celoročně v cizině
a tam se k snidani nic jiného ani nejí možná i
lívanečky, ale to jedí děti 😁

cochee

štamgast: vajca a špek jsou těžké jídlo, určitě bych ho radši snídal, než se tím nacpal na noc. A podle videa, na které odkazuješ, jsou ty cereální srágory úplně stejně špatné jak ta „anglie,“ akorát jaksi z opačného konce ;)