Heřman

Jak se dá zjistit jesli má člověk nadváhu až podváhu

Potřebuji poradit jak se jmenuje náramek který má čtyři barevy jako stupně váhy jesli má nadváhu, obezitu, normální váhu, podváhu.

Nejlepší odpověď
Deli

O takovém náramku jsem neslyšela a pochybuju, že nějaký náramek Vám tohle přesně stanoví.
Zadáním své výšky, váhy a věku to ale můžete snadno zjistit díky BMI kalkulačce, třeba tady:
http://www.hub­nuti.org/bmi-kalkulacka

Další odpovědi
www

Náramek neznám, ale i bez něj naprosto vše zjistíš zde:

Zdroj: hlinie.sweb.cz/op­tvaha.htm

štamgast

Já mám doma takové papírové kolečko, tam se natočí výška a váha a pod tím je jestli podváha, norma nebo nadváha.

terry

Jako Deli. O náramnku jsem neslyšela. Snad se jím jen rozlišují na některých akcích lidé.
Jestli má člověk nad či podváhu lze zjistit podle BMI.