Jak se co nejlépe omluvit Mamince?

dobrý den není mi ještě 15 a mám rozvedeny rodiče a jednou jsem si psala se spolužákem ze je to o něco lepší když jsem tu chvilku s tatkem a ona se na mne nastávala ze je to rána pod pas a další flusanec do obličeje atd...a já se ji Omlouvám že už to nikdy neudělám a ted jse ji bojím napsat co mám říct aby mi vše odpustila?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Myslím si, že by bylo dobré mamince vysvětlit proč je to u taťky lepší, třeba si pak maminka uvědomí, že roozvod neublížil jen jí.

Co nikdy neuděláš? Nebudeš mít pocit, že je to u táty lepší, nebo ho jen veřejně nepřiznáš??? Není tvá chyba, že se někde cítíš lépe a někde hůř, je to chyba rodičů:-(((

Další odpovědi:

Pokud ti je 15,tak si myslím,že bys měla mít rozum a sama něco mamce vysvětlit a nenechat si radit o jiných jakým způsobem to udělat.Neznáme nikdo tvojí situaci,tak se o to pokus sama,bude to i tak pro tebe lepší.

Zlatý

Žádné univerzální pravidlo není.
Proto doporučuji vše si vzájemně vysvětlit a omluvit se od srdce, tedy tak, jak to jen ty sama cítíš.
Ono 'já už to nikdy neudělám' je totiž jaksi automatické, nic neříkající, ani vysvětlující.
Názor

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.