Savier

Jak se cítí člověk na smrtelné posteli?

Určité existuje nějaký „vzorec pocitů“ co většina lidí chvíli před cestou do věčných lovišť zažívá. Je to strach z neznámého? Beznaděj nebo snad panika?! Není lepší skonat nečekaně než vědět, že brzy přijde absolutní konec? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Filip84

Asi existuje. Ale nevím o tom, že by to bylo někde exaktně zpracované. Heleť: až budeš, můžeš nám to tady barvitě popsat! 😅

Kurwa Schtellung: co Tebe, v Tvým věku, zajímaj takový mordy!? 🤪

Další odpovědi
Drap

Pocity jsou zřejmě podobné jako bys umíral

hard work

Myslím, že je zvědavý, jestli to jakože skončí a nebo nastane něco jako posmrtný život.

Ametyst

Asi je smířený se smrtí. Už je tak slabý, že neumí říct NE, pokud do něj ještě ládují prášky nebo injekce. Smrt může být úleva, protože ani zvířátka nesmějí trpět, a dostanou uspávací injekci, ale člověk musí trpět do posledního vydechnutí. Jak humánní!

zjentek

Jak kdo. Nejstrašnější že všeho je, když ti to pálí. Naopak když seš dement, tak je ti to pak vlastně docela jedno 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ (Zkušenost.)

Savier

Filip84: Teď možná říkáš „v mém věku…“ Jenže než se člověk naděje, tak je mu šedesát. Tohle mi říkával děda. Vždycky říkal ať si užívám života a hlavně bab. To se ale neděje, takže jsem ho trochu nejspíše zklamal. Myslím tu část s babama 😅

Filip84

Savier: Víš, čeho lidé nejčastěji litují těsně před smrtí, tedy, pokud se s tím svěří? Že nežili život podle svých představ, ale podle přání jiných.

Vyser se na to, co chtěl Tvůj dědek, fotr, babka, soudruh Stalin, Korejská strana práce, sousedka od vedle. Vyser! Z vysoka vyser! To je Tvůj život: žij ho podle sebe! Ale žij, poněvadž čas spěchá, jak splašená mrcha!