1jirka22

Jak se chovat v takové situaci?

Hraju na bicí a jedna sousedka je vždy strašně naštvaná vyleze ven, jen když hraju (hraju tak 4× do týdne 1,5 hodinu), strašně jí to vadí řve na mě, že je to srašnej randál, ale vadí to jen jí. Není to nic co by rušilo. Když se zaposlouchá tak to je slyšet. Hraju v místnosti dveře i okna zavřená, a ještě s námi nesousedí přímo a vadí jí to. Hraju v odpoledních hodinách (cca mezi třetí odpolední až šestou večerní)
Mám ji něco říkat nebo ignorovat?

Odpovědi
gecco

Vůbec se s ní nebav – odkaž ji na své rodiče…
😉
Když ji potkáš, tak slušně pozdrav – a pokud na tebe začně řvát, normálně jí řekni – ať si promluví s tvými rodiči… A dál s ní nediskutuj…
Koneckonců – ty nejsi majitel bytu ani nájemce…
😉

lexx

no, poslouchat za stěnou hromobití perkuse může naštvat kdekoho…řekni že cvičíš do kapely a zahraješ ji zadarmo na svatbě dcery nebo syna

Šidlo

ignorujte....­..žijete v paneláku, nerušíte nočný kľud a siesta tu nefunguje

štamgast

Pokud nerušíš noční klid a je to slyšet málo, tak se na ni vybodni.

bolak

Zjisti si do kolika spí, nebo v kolik chodí spát, a pokud se její spánek nějak kříží s dobou mimo noční klid (třeba pokud vyspává až do 7), tak na ní zazvoň a řekni? „Hele, vyberte si, buď budu cvičit od 6:00 do 7:00, a nebo až odpoledne, je to na Vás..“