Pokročilý

Jak se bavit nevlastní matku?

Problém není v jejím chování, spíš v jejím věku. Mě je skoro 16 a jí 19. Rád bych ji poznal a podle toho co jsem slyšel ona mě taky, není to totiž taková ta 16-ti letá děvka co letí na každého boháče nebo 25cm a delší... Je milá, pěkná, inteligentní a já jsem přesnej opak toho, což může být jedna z těch jejích zábran. Ale zatím se chovám slušně, ráno ju pozdravím, zeptám se co bylo v práci ale to je tak všechno, pak už jsem nervózní a nevím jak pokračovat. Žije u nás zatím jen měsíc, možná bych tomu měl dát čas, ale se sestrou (11 let) si na sebe zvykly a bohužel se mají rády víc než s bývalou matkou. S tátu myslím mají pěkný vztah, sice jí je 19 a ocovi 34 ale rozumí si.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Měsíc je krátká doba. Jako u všeho, to chce čas. Postupně se "otrkáte" a poznáte. :-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak teď nevím:
-Jak bavit nevlastní matku?
-Jak se zbavit nevlastní matky?

Otec ho teda nemá delší než 25 cm a není boháč? V takovém případě se chovej nadále slušně a mile a ono se to nějak poddá. Když nebudete ani jeden vyvolávat nějaké zbytečné konflikty, tak si budete nakonec rozumět. Ona tě může brát trochu jako puberťáka, možná očekává i nějaké sexuální napětí (z tvé strany, protože jsi-li jejím pravým opakem, z její strany sexuální napětí nepřijde). Takže jak říkám, chovat se slušně, mile, vstřícně, ovšem ne dotěrně. Když tě nenapadá co říci, tak nic neříkej.

Pokročilý

Vzhledem k tomu, že jste věkově velmi blízko, mohli byste si rozumět. Zkus ji více poznat, můžete se bavit přece o úplně normálních věcech.

Stříbrný

Takové vztahy bývají těžké, zkus ji brát jako holku staršího bratra a nebo vyloženě o tři roky starší osobu, která se i při oženění s tvým otcem, o tebe už nebude starat a víceméně nemusíš počítat s tím, že ji někdy budeš muset poslouchat jako svoji matku, tudíž se s ní můžeš bavit jako se spolužačkama, apod.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.