Jak rozumíte větě: Každý nákup nezbytný. Dík

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak nevím na co se přesně ptáte,,,ale je to nákup, který je nezbytný,,,to znamená nákup, který uspokojí základní potřeby,,,,

anonym

Kropitko,ptam se na to jak pisi,ani ja nejsem z toho moudra.Proste jsem to vycetla na letaku a jaksi nad tim uvazuji co to asi znamena-vice tam totiz nebylo,k cemu bych to priklonila.

kropitko

Tak předpokládám, že vzhledem k tomu, že je to reklama, tak jde o to, že chtějí abyste si myslela, že každý nákup je pro vás nezbytný,,,prostě abyste nakupovala jak vzteklá,,:-D, bez ohledu na to, co vlastně vůbec potřebujete,,a co je pro vás, vaši domácnost nezbytné,,,

anonym

AAAAA-rozumim-tak jim to poslu pekne zpatky,se slovy-je to nabidka pro vas jak usita tak kupujte nezbytne!A muzou se vztekat oni!

kropitko

Hmmm, to by taky šlo,,,:-D