annas

Jak rozumíte slovům mexického spisovatele? Je někdy lepší nevidět, neslyšet?

„Nikdo nedělá nic kvůli vám. Co druzí dělají a říkají, je projevem jejich vlastní situace a snů. Když budete imunní proti názorům a činům druhých, nestanete se obětí zbytečného utrpení.“
Don Miguel Ruiz

Nejlepší odpověď
anonym

Zalezi na kazdem z nas. Ja si z lidi beru jen to pozitivni … negativniho se snazim nevsimat. To by jsme se ani nemuseli nikdo s nikym pratelit a zit , kdyby uz jsme dopredu vedeli , ze at si rika co si rika – hlavne musime byt imunni …ale chapu , ze nekomu i z pratelstvi vznikne pak utrpeni .. ☹ -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Když jsem to přečetl,tak mě napadli tří opice.Jedna neslyší,druhá nevidí a třetí nemluví.Je faktem,že se tak musí kolikrát člověk zachovat,aby se ta situace neobrátila proti němu.