fesoj

Jak rozebrat pekárnu ETA HARMONY?

Potřebuji ji promazat (vrže). Po odšroubování všech 6 šroubů však stále spodní dno nejde uvolnit. Nechci používat násilí, abych to nepoškodil.
Doplňuji:
Tu západku už jsem hledal, jenže při hledání šroubovákem poškozuji plast. Proto potřebuji poradit kde to je.

Odpovědi
Mapel

V současné době se při konstrukcích spotřebičů používají plastové západky a pak se to přitáhne vruty do plastu.

Hledej tu plastovou západku, kterou musíš uvolnit.

Michal Kole

Domácím otevřením se připravujete o záruku, takže jediná bohužel legální možnost je autorizovaný servis prodejce.