Pokročilý

Jak reagovat když vám nějaké dítě napíše (neříkám že také ještě nejsem dítě) že jste ještě nechodili s žádnou dívkou?

Můj přitel (12 let) mi stále říká že jsem nechodil s žádnou holkou. Podle mne je to v tak útlém věku naprostá absurdita a chtěl bych-ho proto nějakým úžasným argumentem odrovnat. Poradíte mi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v tomto věku se tomu může říkat tak maximálně "hra na lásku" - děvčata obvykle bývají ve dvanácti povrchní a jde jim jen o vzhled. Ta skutečná, hluboká láska přichází až kolem třicítky. Odrovnáte ho argumentem, že nejste typ na povrchní vztahy a že si raději počkáte na hlubokou lásku na celý život.

Další odpovědi:

Zlatý

Ve 12 letech můžeš samozřejmě "kamarádit" s dívkou. Říká se tomu "chození". Láska kvete v každém věku, ale minimálně do 15 let je to přátelství. Pokud žádnou dívku dosud nemáš, je to úplně v pohodě. Ta nejlepší na Tebe teprve čeká ! Ti rychleji dospívající to zažijí většinou později . :-)))

Diskuze k otázce

Zlatý

led

quentos, láska vek nepozná...

Zlatý

quentos

jo, to mi povidejte, to vím taky. Ale ve dvanácti sotvakdy bývá vzájemná - objekt se obvykle lekne a uteče.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.