marrat555

Jak rapeři dýchají ?

Poslouchám rap a hodně textů nemůžu udýchat. Rapeři maj velký plíce. Poradíte mi nějaký cvičení abych vydržel déle zpívat bez nádechu ? Děkuju

Odpovědi
RyuzakiKate

Dýchej více do břicha, ne do plic a vydechuj rovněž břichem. Uvidíš tu změnu.

MonkeyKing

Oni se strašně rychle a hodně nadechnou a pak rychle mluví jako třeba Busta Rhymes nebo Eminem, ale když si poslechneš jejich začínající songy, tak jsou pomalí – chce to trénovat + dechová cvičení a ještě je důležité, aby ti bylo rozumět

badisko

OMG…to jsou prima kecy ..co tady lidi pisou …slysel jsi vubec neby …nekoho drtit live? asi ne jinak by jsi tuhle otazku nepolozil;