Jak prožíváte orgasmus?

Jsem docela na vážkách, zda prožívám orgasmus nebo ne. A můj přítel je z toho smutný, protože si myslí, že mě nedokáže uspokojit. :(

Když mi dělá dobře, tak se to stupňuje až cítím hrozný tlak v hlavě, musím něco pevně tisknout, zavírám oči, občas zatajuji dech.Někdy se mi jakoby stáhnout břišní svaly a z leže jdu do sedu.
Trvá to nějakou dobu, ale je to k nevydržení, tak ho musím odstrčit, i když si pokaždé říkám, že už to neudělám. Potom potřebuju klid, schoulit se do jeho náruče, a aby na mě dál nesahal.

Asi je to divný popis, ale poraďte, prosím, je to ono nebo jsem blízko a mám ještě vydržet?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já u vždycky dělám "tadááááá", ale na to se asi neptáš, že ne..

Další odpovědi:

Stříbrný

Trochu dost panikaříš:D
A je vidět, že na to jdeš dost násilně, a že se nadřeš(ve smyslu dřina, práce). Musíš trénovat sama, bez přítele, mít klid, a pomalu se vzrušit - jen lehtat prstíčkem, nic víc, jinak né...a nenutit se, jako s přítelem.
Ono udělat se před přítelem bývá problém, když si ještě moc nerozumíte-na začátku.
Právě to "z leže do sedu" - je ono...ale jen náznakem, ne fakt , já mám přitom "kontrakce" a pěkný dlouhý orgasmus - zcela bez "dřiny"- ta by ale byla, kdybych se musela udělat před cizím chlapem, nebo před kamerou, to tě moc dobře chápu :DDD

Zlatý

Podle popisu by to "mohlo být ono"...
Ale nejsu holka, takže soudím jen ´zprostředkovaně´.
;-)

Ahoj, hele já mám dva druhy co jsem pochytila. První, že když mám přítelovu hlavu v klíně tak to mám podobný jako ty, cukám sebou až si sedám, nohy se mi klepaj, zatnutí břicho a pak už to nejde a taky musí přestat. A druhej je, že jsem v klubíčku a přítel mi to dělá rukou, stimuluje mi G, pak už nastupuje pocit, že se mi chce na malou ale místo toho stříkám.

Diskuze k otázce

gelerka

jak najdu bod G? je mi už nějakej ten rok, ale ten druhej způsob orgasmu co jsi měla jsem ještě nepoznala

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.