maxipes

Jak prosím na klávesnici Hama napíši zavináč? CTRL+V nefunguje.

Mám hned ten první typ bezdrátový bez numerické: http://www.ha­mashop.cz/pc-a-notebook-1/mysi-klavesnice-podlozky/klaves­nice/

Nejlepší odpověď
anonym

@ se píše buď: levým alt+v nebo pravým alt+v

Další odpovědi
marci1

CTRL+ALT(vlevo)+V ne­bo ALT GR(vpravo) + V. 🙂

nonnel

Stiskni Levý Alt, drž jej a na numerické klávesnici napiš 0064.

Rokio

Jedině zkopírovat zavináč, který najdeš na internetu, a ten pak vložíš na příslušné místo. Jiný způsob neznám.

led

Skratka pre @ je (pravý) AltGr_V

Petr__

mužeš použít Alt + 64

Kepler

Já píšu Alt+64

anonym

Co to máš za fryzuru?

Kepler

No, nasadil jsem si paruku a sleduju reakce. Ať je nějaká prdel.

anonym

Kolik jich bylo, těch reakcí? 😁

Kepler

Jsi první

anonym

To je mnoho úkonů. 🙂. Tak vidíš, já to nevěděl. Díky.

Kepler

Já jsem zase nevěděl ten pravý alt+V. Levý alt+V mi nefunguje.

led

Blondýna aj podľa vtipov?

talka

Ty taky něco nevíš? Ano pravý alt+V. Ta paruka mě taky udivila.