Jak probiha vysetreni na kozni?

Pujdu poprve ke kozni s nejakou vyrazou,ktera se mi objevila v obliceji. Muzete mi prosim nekdo popsat jak probiha to vysetreni? Muzu normalne prijit nasminkovana?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nenamalovaná běž.Doktor se podívá,vezme stěry,napíše mast a pak si jdeš na kontrolu.Na kontrole doktor může upřesnit,popřípadě obměnit léčbu.
Aspoň u mě to tak probíhalo.

Další odpovědi:

Zlatý

Máš neznámou vyrážku a chceš ji patlat nějakým make-upem???
:-O
Ale co bych se rozčiloval nad blbostí blížní - klidně sa napatlej, čím víc, tím líp - vynadá ti doktor. Myslím, že slova - "nemáš rozum" vůbec, pro přílišnou ´jemnost´, nepadnou...
___
Pokud máš nemocnou kůži, tak na ni nepatlej nic, co ti nedoporučí dermatolog - zbytečně si neubližuj.
;-)

Bronzový

Napadlo tě že ta výrážka na obličeji může být i ze šmínek?

Zvláště ty levné, třeba od vietnamců, to je masakr ve složení, ty dokážou vytvořit i dlouho léčitelný ekzém.

Nešmínkuj se.

Pokročilý

Rozhodně bych to ničím nepatlala jak říká gecco.. Doktor/ka to bude chtít vidět "přírodní" a ne zanesené make-upem.. a myslím, že byste nebyli ty ani doktor nadšení kdyby ses musela v ordinaci nějak odličovat (kromě toho by i to odličování samotné asi rozdráždilo tu vyrážku a doktor by z toho nemusel nic moc poznat..). Takže nehňácat na obličej nejlíp nic make-upového.
A teda vyšetření probíhá tak, že se na to doktor prostě podívá a řekne ti co a jak :-)

Zlatý

Koukneš se na doktora.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.