Lgee

Jak probíhá seznamování na seznamce?

Co by mel protějšek napsat, pokud mu jde o normální vztah? Jak taková komunikace probíhá?

PS: a pokud nápisů třeba 100, tak me nezablokujou kvůli spamu? Když to udělám za krátkou dobu?

Nejlepší odpověď
quentos

Složitě. Ženský jsou totiž hrozně pasivní i na seznamce, čekají, že to seznámení celý uděláš za ně nebo co. Takže se nenech odradit tím, že napíšeš postupně třeba dvaceti a žádná z nich neodepíše.
Nejlepší to je dělat podle sebe, protože jak budeš mít snahu postupovat podle něčeho, bude to působit křečovitě.
Zkrátka napiš první a pověz jí něco o sobě (odkud, věk, zájmy) a taky právě to, že hledáš „normální vztah“ (to dneska už moc lidí nehledá, takže je to potřeba zmínit). Je potřeba mít na profilu fotku, aby věděla, do čeho jde. Pak už je to loterie. Když odepíše, zvaž, jestli se budeš chtít dozvědět něco víc (asi je to bezpečnější než bejt hned hrr do schůzky, to by se taky mohla leknout). Hodně štěstí. Jsem na seznamkách asi 15 let a zatím nic.

Další odpovědi
nyjono

Jen doplním quentose.
Co vím, tak na seznamkách zdarma hledají lidi často jen zábavu a povyražení.
Serioznější jsou ty placené, ale to se mnohým platit nechce.

Kryšpín

Jako kupovat zajíčka v pytlu