ingi

Seznámení, setkávání s lidmi. Jak to probíhá u vás?

Dobré ráno,

před Vánoci jsem se vrátil zpět do ČR ze zahraničí, kde jsem pobýval více jak půl roku. Zvykl jsem si, že při prvním setkání s neznámou ženou bylo úplně přirozené si dát ten letný polibek na obě tváře. To samé platilo, když nám někdo představil někoho, tak jsme si řekli „ahoj“ – „ahoj“ a poté byl polibek přirozený.

Když jsem někoho znal déle, třeba moje spolupracovnice, tak každé ráno, když jsem přišel do práce, následovala klasické pozdravení a potom ten polibek na tvář.

A nyní když jsem se vrátil do Čech, tak tohle vidím zřídka. Obyčejně se lidé, jenom pozdraví na dva metry a to je všechno.

Takže bych se chtěl zeptat, jak probíhá takové setkávání a seznamování u Vás.
A jedna otázka pro ženy: Když by Vás někdo představoval někomu a při tom „ahoj, já jsem Petr“ by ještě dodal polibek na tvář, braly by jste něco trapného, nepříjemného nebo by vás to naopak potěšilo?

Odpovědi
anonym

Ono záleží jak koho potkám,ale ženským z práce bych určitě polibek nedal,to radši hrochovi.Jinak s přáteli,kterým důvěřuji samozřejmě ano,mám na mysli ženy.S muži ,kterým důvěřuji si podám ruku,popř.obejmutí.