Elssir

Jak probíhá přijímání studentů na Univerzitu Karlovu?

Rád bych věděl, jak to funguje. Já se chci hlásit na filozofickou či pedagogickou fakultu.
Zajímají je výsledky z dosavadního studia a nebo jen přijímačky?
A dělají se pro každou fakultu a nebo jen na jednotlivé katedry?
takže pokud chci studovat historii a archeologii stačí udělat přijímačky na ně a nebo se dělají zvlášť až po přijetí na fakultu?

Odpovědi
Quimby

Celý proces se řídí pravidly příjmacího řízení, veškeré dokumenty máš zde: http://www.ff­.cuni.cz/mam-zajem-o-studium/obecne-informace-k-prijimacimu-rizeni/