Pokročilý

Jak probíhá foniatrické vyšetření?

Nevíte, zda se mi při něm budou koukat do krku (se špachtlí)? To totiž fakt nesnáááášíííím :D Potřebuji ho kvůli škole.
Doplňuji:
PS1: pro toho, kdo by na tuto otázku někdy narazil a zajímalo ho, jak vyšetření probíhá: Špachtle byla, dokonce bylo i maličké zrcátko a prohlídka hlasivek :) dále jsem musela číst kus nějakého textu, proběhl test sluchu a dokonce i mého zpěvu :D prohlídka mých zvukovodů a také jsem musela říkat nějaké jazykolamy ;)

PS2 pro mosoje: Nechápu, proč se do mě navážíte. Myslím, že není od věci, když se člověk chce připravit na lékařské vyšetření, které doposud neabsolvoval. Pokud jste to nepobral - poznámka se špachtlí byla spíše recese, má otázka se však týkala průběhu FV. Ale hlavně by mě zajímalo, jakým právem se opovažujete soudit, které problémy jsou "závažné" a které jsou "hodné Odpovědí"!

Odpovědi:

Bronzový

nejsem si úplně jist, ale především by je mělo zajímat jak mluvíš a jestli ti správně fungují hlasivky (ale ty jsou tak hluboko v krku, že by ti tam pomocí špachtle určitě neviděl), dál možná, jestli nemáš vadu řeči...takže špachtle by tam nejspíš být neměla, ale jist si nejsem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.