Ella

Jak prisli na to, ze tohle kotatko vypada jako Hitler??!

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/240432-kote-kitlera-nikdo-nechce-vypada-totiz-jako-hitler.html

Nechau tyhle lidi, co tohle vymysleji – dum vypada jako Hitler, ted kotatko vypada jako Hitler a jeste ho chudacka pojmenuji Kitler! Vzdyt je to nevinne cernobile kotatko, ktere ma cernou skvrnku pod cumackem! A pritom jenom na prave strane!

Bylo by to, ze ma skvrnku pod nosem a nejaky idi*t by o nem prohlasil, ze vypada jako Hitler, pro vas prekazkou si kote nechat? Me by to teda potize nedelalo, je to krasne roztomile kotatko a s Hitlerem nema nic spolecneho!
Kvuli nejakemu ha*zlovi ted skonci dozivotne v utulku, pokud ho neutrati v zajmu preplneneho utulku! =(
Doplňuji:
ten ktery je: nehajlovalo se nahodou pravou rukou? :D opravdu si nejsem jista, jestli ano nebo ne, takze proto se ptam, nehledejte v tom prosim zadnou pichlavou poznamku :P

Nejlepší odpověď
tom004

Jejda,já bych to tak černě neviděl.Přece,vět­šina přezdívek,vzni­kla,z určité nadsázky,nebo fóru,a už se jich dotyčný nezbavil.A,většinou bývají docela výstižné.A,to kotě,ho fakt,připomíná­.Ale,někomu,se zrovna proto zalíbí,a vezme si ho.Tak,trochu,se na tom podepisují i novináři.Napíší zajímavě článek,tak,aby šel do tisku,ale čtenář,už se většinou nedozví,jak to dopadne.Kotě,si někdo vezme. 🙂

Další odpovědi
ten který je

Ono může být podobné i Charliemu Chaplinovi,ale stejně si myslím že to kotě bude tak trochu extremista – vždyt na tom obrázku hajluje proboha!;-)

arygnoc

je hezké, nechápu, proč je s ním problém.

ten který je:

nehajluje. zvedá levou packu. hajluje se pravou.

iceT

Koťáto je roztomilé a já bych si ho hned vzala,kdybych mohla.Ovšem ale kočka z druhého videa už tak rozkošná není…

barnajka

Souhlasím – úplně normální roztomilý koťátko. Toho Hitlera tam vidí jen ten, kdo ho vyloženě vidět chce (čili hlupák).
Já bych si koťátko vzala klidně, osobně bych s ním žádný problém neměla a aspoň by bylo na maloměstě zase jednou pozdvižení: už vidím babky klevetilky, jak před koťátkem ustupují a s hrůzou se křižují :)))

Co se jenom divím – že kočičku nikdo nechce! Právě kvůli té její anomálii by o ni měla být rvačka. Nebojím se ale, že by na ocet zůstala dlouho. Stačí trošku víc medializace a zájemci se pohrnou. Před několika měsíci jsem při brouzdání na netu narazila na zvláštní stránky věnovaný fenoménu „kitlers“. Najdou se kvanta lidí, co s kočičkou á la Hitler problém nemají. Mimochodem – ty stránka doporučuju omrknout. Můj favorit je kocourek č.2, Adolf – tam je ta podoba opravdu tak silná, že z toho až mrazí :))

Doufám, že ten odkaz bude fungovat – dávám ho sem přes mobil a někdy se mi to zkopíruje špatně

http://www.cat­sthatlooklike­hitler.com/cgi-bin/seigbest.pl