Sisi666

Jak připojím mobil k počítači jako vyměnitelný disk?

Prosím, jak připojím mobil k počítači jako disk, aby prostě byl připojen pod písmenem? Vždy se mi zobrazí jako Přenosné zařízení, ale já potřebuji jako disk (kvůli programu na obnovu smazaných fotek). Mám Samsung Omnia W a počítač s Windows 7. Díky
Doplňuji:
Human: Bohužel se nic neobjevuje, a v nastavení v telefonu také nic není.

Odpovědi
www

Podobná otázka se řešila nedávno:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-pripojit-mobil-jako-pevny-disk?podobna=1

Human

Na mobile by sa po pripojení k PC mali ukázať niejaké možnosti, tak poskúšaj.