Jak přijít co nejrychleji k milionu?

Doplňuji:
to fakt lidi existuej jen loterie?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Vymysli dobrý program - hru nebo totální blbost, která je určená pro tablety a mobily. Ideálně pro iOS od Apple. Dej tomu cenovku 0,99 USD a i když si Apple vezme 40 % Tvého zisku a stát z toho, co zbyde po Applu, dalších 40 % na daních, máš velkou šanci během pár měsíců přijít ke slušným penězům. Tedy pokud umíš programovat. Pokud neumíš, tak daruj ledvinu a pár dalších orgánů.

Bronzový

vybírej vstupný do tesca

Zlatý

Pokud ho chceš získat legálním způsobem a nebudeš dědit, tak zbývá jen loterie a nebo práce.

Pošli mi prachy na účet,stačí tak 10000,já to vsadím a máš ho hned.
Doplňuji:
Drape,otázka zněla:co nerychleji,tak bych chtěl tu práci znát,která ti rychle vydělá milion!!

Bronzový

Jo kdybych to věděl už bych tu nebyl.

Bronzový

Já to chci taky vědět. Ale fakt rychle.

Zlatý

Můj bývalý kamarád /elektroinženýr/ v touze po penězích prodal svůj brněnský byt a dále zde už bydlel jen jako nájemník. Téměř dva miliony však postupně nejen probendil, ale ještě se těžce zadlužil. Předloni se o jednom víkendu. coby starý mládenec oběsil na pracovišti.

Diskuze k otázce

Paja9193

Hlada: vy jste pekny magor. Prave takovi ubozaci jako jste vy rozhlasuji o lidech v bankrotu, ze jsou podvodnici a vrhaji na ne spatne svetlo!!! O insolvenci vite absolutni hovno a pisete nesmysly. Pri bankrotu musite radne pracovat a u dluhu 500 000 musite vydelavat cca 14000 a to mimo Prahu u delnickych pozic je prumerna mzda. Na ty vase nabrane miliooony jak vy tu sproste rikate by musel byt prijem 70 000 a takovy clovek ma urcite dum, byty a urcite nebude podvadet. Vy si myslite, ze by nekdo dobrovolne chtel byt 50 let jako chudak s 8000 mesicne??nepodivat se do sveta, kde je nutne povoleni, nemit hypoteku, nedostavat dary, nemoct si nic koupit? Bankrot je pro lidi, kteri se zivotnimi okolnosti- napr rozvodem dostali do dluhu a jelikoz jsou radne pracujici, tak vyhlasi bankrot.Takze soi takove debilni komenty odpuste a nekazte nazor jinym lidem, kteri o bankrotu nic nevi a veri takovym debilum jako jste vy!

Paja9193

oprava 5 let

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.