Jak pribrat na vaze?

chtela sem se zeptat,mam problem s vahou,nemuzu pribrat a to jim a jim. vazim pouhym 42kg v 22letech. uz me nebavi poslouchat ze mam anorexii a pod. predem mockrat dekuji za vasi odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Tablety pangamin! Podporují chuť k jídlu, jsou vhodné pro děti ve vývinu a mají spoustu dalších předností. Sama sem je kdysi užívala, měla sem stejný problém. :) Takže: Dobrou chuť! (ale právě, že jsou vyrobeny z pivovarských kvasnic, ony samy moc dobře nechutnají a smrdí po nich, ale to myslím zvládneš). No a při nejhorším, klasika, poradit se s lékařem. :)

Zdroj: http://www.lekarna.cz/pangamin -draze-300drg/

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud vám nebude vadit že to bude jen tuk, tak mám zaručený recept. Vstaňte v tak v jednu v noci a jděte vyplenit ledničku. Nejlépe hodně tučná jídla, třeba pár chlebů se sádlem.
Dále tzv. Vánoční metoda - upéct spoustu cukroví, pustit si na DVD pohádky a sedět a jíst.
Vyzkoušeno funguje to!

Zdroj: infant.blog.cz

Pokročilý

Ouu..zkuste se poradit s lékařem!..Mě je 16 a vážím 48kg. To bude asi problém..Zkuste to s lékařem, třeba máte nemoc či tasemnici..

Pokročilý

Ahoj jsi mladá a jistě pěkná slečna,bud rada,že jsi štíhlá.Každé ráno si dej asi polovinu kvasnic do mléka 2dcl.lžičku cukru.Je to velmi zdravé,2-3rohlíky denně s máslem a medem.Jez pravidelně,častěji za den v malém množství.Ahojky

Zdroj: ichatka@volny.cz

Stříbrný

Budete muset změnit jídelníček a pitný režim. Ale po poradě s lékařem dietologem.

dojděte si k doktorce a nechte si píchnout B

Pokročilý

nevyvádějte, jste mladý/á. Rozhodně se vyvarujte přejídání a špatné životosprávy. tak si akorát znicíte zdraví.Naopak,jezte o to víc zdravě, ale pravidelně, aspon kazdé tri hodiny a hodně cvicte, potrebujete evidentneě pribrat svaly, nikoli tuk! Chce to najít ideální sport pro vás. Nevím co vás baví, ale urcitě se něco najde. A casem urcitě priberete, clověku se samovolně mění postava od 25let..nebo po dětech, teda pokud jste zena:o))). Ale je to individuální, a az budete starsí, budete jedině rád, ze vás netrápí obezita a sní spojené civilizacní chorobyx jako je vysoky krevní tlak, cukrovka, infarkt atd. atd.

Pokročilý

Můžete zkusit B-KOMPLEX forte. Ale bylo by vhodné poradit se s lékařem.

Pokročilý

1-otázka,kouření-ZAPOMEŇ! Pořádně snídat,mléko,
máslo, med, OŘECHY, fíky, datle- ovocné cukry,
jogurty,vajíčka.Jíst pět krát denně,pitný režim
pivo si dát můžeš-podporuje trávení,uzeniny
raději ne(hodnotím podle sebe-nejím,jsem
skoro "homo dinosaurus",v r.1959 jsem skončil
vojnu, váha 90kg-dnes 73roků--88Kg.NEkouřím
nikdy jsem to nevzal do úst,pivo tak 1,víno
červené,a pohyb, cvičit, hobby(zahrada)NEžárlit
NEzávidět,bohatství není všechno,radovat se
z maličkostí,z přírody,zázraky jsou kolem
nás,milovat vše živé,NEubližovat,ALE umět se
bránit!život je mnohdy džungle!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.