Jak přežít mezi lidmi?

To je samý zákaz, společenské konvence, dobré mravy, ustálené zvyklosti, společenské lži …

Nejlepší odpověď
quentos

Buď se přizpůsobit a přistoupit na jejich přetvařovací hru, nebo být svůj a počítat s tím, že budu dostávat neustále přes držku :{(>

Další odpovědi
anonym

Najít si takový okruh lidí, jimž nebudeš muset společensky lhát a s nimiž budeš mít stejný náhled na mravy a konvence…
Kamarády…
😉

Hamon

Kdo chce s lidmi byti, musi s nimi bliti.
Vazne bych mel mit pubertu za sebou.

marci1

Člověk to nesmí tak okolo sebe vnímat. Každý by chtěl život žít jinak a po svém. Stačí mít radost ze života, být rád, že jsem na světě, být dobře naladěn a život si užít. Radovat se z maličkostí. Zlo se vymýtit nedá a proto je dobře, když se budeme každý snažit být co „nejlepší“. S úsměvem jde všechno líp ! 🙂

RyuzakiKate

Přesně tak, jak říká mowla. Najít si okruh lidí, který bude mít podobný pohled na svět. Jinak se člověk setká akorát se šikanou, odstrčením na okraj a další báječný věci. Bohužel ti lidé, kteří mají právě názory odlišné od většiny, si najdou kamarády až o dost později (vysoká škola atp.), ale narozdíl od těch ostatních tito kamarádi vydrží často na celý život, jelikož jsou na tom podobně a jsou vděční za to, že se s nimi někdo rád baví – třeba já :)

dudu

Podrobit se a respektovat pravidla stáda nebo se stát „vlkem samotářem“. Jinak počítej s tím, že anarchisté jsou považováni za riziko pro společnost a většinou nemají dlouhou životnost.

anonym

quentos, máš pravdu, holt si zase namelu jako vždy. 🙂

anonym

dudu, to že nevyju s vlky ještě neznamená anarchista. Ty si buď ovce.