bolak

Jak přeložit čínský text z papíru?

Když mám na papíře čínský text, je nějaká aplikace jak by se to dalo přeložit? Protože čínsky neumím, a těch znaků je určitě tolik, že si ani nedokážu představit jak bych hledal co je to za znak, kdybych to chtěl vložit do google translatoru. Je na to nějaká metoda?

Nejlepší odpověď
Poklička

Zkus program ABBYY FineReader a pak to vložiš do překladače .

Další odpovědi
cochee

  1. Vyhledat služby tlumočníka čínského jazyka, nebo
  2. Naskenovat text a použít OCR program s podporou čínštiny. Toto v podstatě radí Poklička, akorát já jsem ABBYY dlouho neviděl, tak nevím, jestli je u něj čínština podporována.