KateBeckett

Jak přejmenovat účet ve Windows 10?

Na internetu jsem návod našla. Můj problém spočívá v tom, že když kliknu na Tento počítač→ Správa počítače, tak v levém sloupci NEMÁM ikonku „Uživatelé a skupiny“, tudíž touto cestou to zřejmě nevede.
Když dám Ovládací panely→ uživatelské účty, tak také nikde nemám možnost „Přejmenovat účet“.
Nevíte někdo přes co nebo jak přejmenovat účet?
PS: PC jsem restartovala, byl i několik hodin vypnutý ale ikona se nikde nezobrazila.
Díky za odpovědi!

Odpovědi
dr.luha

´Změnit název účtu´ v OP už.úč. funguje jako ´Přejmenovat účet´.

jáára

outlook.com nebo místní účet?

To je důležitá informace