Pokročilý

Jak přejít z Windows 8 na Windows 8.1, kde najdu tu aktualizaci, když není ve Storu?

Mám notebook s Windows 8 a potřeboval bych přejít na Windows 8.1
Četl jsem, že se to musí aktualizovat přes store, že je tam ta aktualizace, ale když zapnu Windows Store, tak tam žádnou aktualizaci nevidím. Nevíte, v čem může být problém. Nedá se ta aktualizace někde stáhnout?

Odpovědi:

Zlatý

No jak to vidim ja ....tak potrebujes velky kulovy ...jen proste chces povysit ...hele nech pc tak jak je ...8.1 ma jeste chyby mohl by jsi potom dost litovat prejdi... az za nejakou dobu ...
Nahoru se da prejit jednoduse dolu to bejva orisek ....

Pokročilý

Mně osobně už asi 3x notebook aktualizaci nabízel a až teď jsem to potvrdil. Ale můj bratr má Windows 8.1 a jediné změny, co jsem si na první pohled všiml je znak Windows jako Start na Windows 7, takže je to i trošku zbytečné, ale schválně si počkám, až se to doaktualizuje a budu vědět víc.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

delší dobu mi to nabízelo aktualizaci až jsem neodolal, bylo to jednoduchý, tak si počkej o nic nepřijdeš a jestli ti mohu radit tak vůbec nepoužívej dlaždice, nekomplikuj si život jsou to aplikace k ničemu...mám vyhledávač chrome a vše funguje jak má...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.