Garlon

Jak přeinstalovat knihovny ?

Zapnu počítač a zobrazí se mi černá obrazovka a je tam napsané: Soubor poškozen. Měl jsem to jednou u opraváře a ten mi přeinstaloval knihovny a bylo to v pořádku. Potřebuju vědět jak se to dělá.
Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
arygnoc

v nouzovém režimu, resp. v dosu z adresáře I386 z instalačního CD překopírovat všechny soubory .DL_ do adresáře windows/system32 s příponou DLL (.DLL).

Platí pro XP.

v dosu:
xcopy D://I386/*.DL_ C://windows/sys­tem32/*.DLL (možná to jsou opačné lomítka)